background

SLUŽBY

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Hlavní činností naší společnosti je developerská činnost v oblasti domů a bytů. Touto činností se zabýváme od roku 2014. Hlavním posláním je kvalitní a moderní bydlení za rozumnou cenu.

VÝSTAVBA

VÝSTAVBA

Mimo developerskou činnost se zabýváme i individuální výstavbou. Na základě exkluzivních požadavků klienta zpracujeme kompletní návrh stavby včetně projektové dokumentace, stavební povolení, vyřízení souhlasných stanovisek a následnou výstavbu nemovitosti ukončenou kolaudačním rozhodnutím.

ŘEŠENÍ INTERIÉRŮ - NÁVRHY A REALIZACE KUCHYNÍ

ŘEŠENÍ INTERIÉRŮ - NÁVRHY A REALIZACE KUCHYNÍ

Interiér každého domu, nebo bytu vyžaduje samostatné řešení nejlépe však propojené již se základním projektováním budoucího bydlení. Proto máme samostatné oddělení pro zpracování návrhů jednotlivých částí interiéru. Zpracujeme vám návrhy koupelen i kompletní projekt kuchyně včetně výroby a instalace. Samozřejmostí jsou 3D vizualizace a slevy u našich dodavatelů.

REKONSTRUKCE

REKONSTRUKCE

Provádíme opravy a rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor v rámci Prahy a Středočeského kraje. Specializujeme se na zateplování rodinných domů a bytových domů, úpravy pozemků a výstavby plotů. Zajišťujeme projektové dokumentace a vyřizujeme stavební povolení.

background